Yhteystiedot

Tammer-Golf ry

Tenniskatu 25
33560 TAMPERE

Y-tunnus Ly: 0745117-0

010 3196 300

(huom! ei enää lisämaksuja)

​​​​​​​Caddiemaster (avataan taas maalis-huhtikuussa 2024)
toimisto@tammer-golf.fi

​​​​​​​Sosiaalinen media

Facebook
Instagram: @tammergolf

Ajo-ohjeet

Keskustasta 4 km Teiskontietä itään, kenttä vasemmalla.

Laita navigaattoriin osoitteeksi Toimelankatu 4.


Henkilökunta

Markku Ignatius
Toiminnanjohtaja

050 593 5330
​​​​​​​markku.ignatius@tammer-golf.fi

Risto Lavander
Kenttämestari

044 068 9027
​​​​​​​risto.lavander@tammer-golf.fi

Helga
Ravintolapäällikkö (Greensome)

050 554 0856
​​​​​​helga.kaislo@greensome.fi

Minttu Toivonen

​​​​​​​Caddiemaster

​​​​​​​Maria Lahdensuo

Caddiemaster

​​​​​​​Eerika Poussa

​​​​​​​Caddiemaster

​​​​​​​Viljami Punna

​​​​​​​Caddiemaster

​​​​​​​Oona Lamminniemi

​​​​​​​​​​​​​Caddiemaster


Klubi

PGA Pro Kari Järvenpää

050 517 5558
kari@futuregolf.fi
futuregolf.fi

PGA Pro Esa Lehti

0400 196 171
esa.lehti@tammer-golf.fi


Kapteenit 2023

Max Schwenson
Kapteeni

050 3845640
​​​​​​​max.schwenson@gmail.com


Erika Tarko-Viljanen
Ladykapteeni

040 6747114

erika.tarkoviljanen@gmail.com


Tammer-Golf Ry:n Hallitus 2024

Ari Juvonen
​​​​​​​
Seuran puheenjohtaja

040 721 7799
ari.juvonen61@gmail.com

Ari Nikkilä

Varapuheenjohtaja

Kaavoitus ja kenttähanke

050 389 6801
​​​​​​​​​​​​​​nikkilaari@gmail.com

Antti Husa

Hallituksen jäsen

Lakiasiat

044 750 5657
​​​​​​​antti.husa@gmail.com

Päivi Nurminen

Hallituksen jäsen

Vastuullisuus

040 754 3692 paivi.nurminen@tampereenseutu.fi

Janne Syrjä

Hallituksen jäsen

Juniori- ja kilpagolf

045 216 6270

janne@h-plus.fi

Janne Salonen

Hallituksen jäsen

Yhteiskuntasuhteet

040 560 0702

janne.h.salonen@gmail.com

Akira Ropo

Hallituksen jäsen

Viestintä ja yritysyhteistyö

0500 622 128

akira.ropo@gmail.com

Laskutusohjeet

Pyydämme lähettämään kaikki laskunne Tammer-Golf ry:lle (0745117-0) ensisijaisesti verkkolaskuna seuraavin tiedoin:
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Verkkolaskuosoite/OVT: 003707451170
Mikäli ette pysty lähettämään laskua verkkolaskuna, pyydämme toimittamaan sen sähköpostilla osoitteeseen invoice-07451170@kollektor.fi
Mikäli voitte toimittaa laskun vain paperisena, lähettäkää se alla olevaan osoitteeseen.
Tammer-Golf r.y.
Tenniskatu 25
33250 Tampere